LG 2020’nin Gerçek 8K Televizyonunu Sunuyor

0
844

Güney Kore’nin teknoloji devlerinden sadece bir tanesi olan LG Technologies, 2020 yılında gerçek ve neredeyse ilk 8K Signature Televizyon modellerini piyasaya çıkartma konusunda gerçekten kararlı. LG Technologies yeni yıl için pek çok modeli hazırlamış bulunmaktadır. 4K Televizyon standartları neredeyse alıştığımız bir model olmaya başladı.

8K Video İle Barış Özcan

Youtube Türkiye’de ilk defa 8K Video yükleyen Barış Özcan’ı gerçek manada LG teknolojisini kullanmıştır. Geçtiğimiz haftalarda Güney Kore’ye davet edilen Barış Özcan, burada çektiği 8K videoyu kanalına yükledi. Samsung’un ve LG’nin ayrı ayrı davetine giden Barış Özcan, 8K Televizyonların tanıtımı için neredeyse reklam yüzü olacak. 4K Televizyonların eskidiği şu günlerde 8K ile neler bizi bekliyor peki?

8K Televizyonlar Neler Sunacak?

LG Technologies firması 2020 yılı içerisinde tam 6 seri 8K Televizyon sunacak. Bu 6 seri içerisinde 77 inç ve 88 inç gibi iki adet farklı OLED model yer almaktadır. Geri kalan 4 adet model ise 65 inç ve 75 inç boyutlarında olacak. Nanocell LCD Paneller ile üretilen 8K Televizyonlar, dikkat çekeceği ve satışlarının şimdiden başlanılsa biteceğini düşünen LG Technologies, henüz ön siparişi açmadı. İşlemci olarak Alpha9 AI işlemcisi kullanılıyor tamamında. LG televizyonları için henüz herhangi bir fiyat verilmiyor. Kıvrılabilen televizyon tasarımlarının söylentisi ortada dolanmaya başladı bile. Halen tanıtılmayan televizyon tasarımlarının yakın zaman içerisinde tanıtılması ile ön siparişe açılacağını duyurmak isteriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz