LoL Oyununda 7 Seviye Şampiyonu Belli Oldu!

0
1206

Twitch üzerinde yayın yapan Floodz, güncel olarak oyunlarını sürdürmeye devam ediyor ve ihtiyaçlarına da bu aşamalarda organize yaratıyor. Twitch yayıncısı Floodz, yakın zaman önce oyunculara sunulan League of Legends’ın yeni şampiyon Sett’te 7 Ustalık Seviyesi’ne ulaşan ilk isim oldu. Bu isim konusunda kendine has bir çalışma yaratan çalışmalar için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Aşamalar ve beklentiler için daha rahat ve daha ayrıcalıklı bir seçim ve seçenek için sizler de zaman kaybetmeyin. Konuyla ilgili detaylara ulaşmak için tek bir tıklama yeterli olacaktır. League of Legends’ın yeni şampiyonu Sett, 15 Ocak’ta oyuna dahil edildikten hemen sonra karakteri 22 saat boyunca oynayan Twitch yayıncısı Floodz, toplamda 38 mücadelede boy gösterdi ve yüzde 58 kazanma oranı yakaladı. Hal böyle olunca da ilgiler çok daha fazla arttı ve kişisel seçimleri de kendi içinde kullanabiliyoruz. 25.000’den fazla Ustalık Puanı toplayan Floodz, dün itibarıyla Sett ile dünyada 7 Ustalık Seviyesi’ne ulaşan ilk oyuncu oldu.

Gelişim devam ediyor!

Bu aşamaları çok daha kolay ve rahat olarak kullanacak olan ünlü yayıncı, kalitesini de kendi içinde ön plana çıkarmaya başladı. Daha önce Neeko, Senna ve Aphelios ile benzer başarılara imza atan Twitch yayıncısı, Sett ile LoL’deki iddiasını bir tık daha ileriye taşıdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz