PS4 ‘e Özel Oyun Pc’ye Geliyor!

0
789

Ps4 ile ilgili olarak organize edilen ve birbirinden farklı çalışmalar ile karşımıza çıkan bütün yenilikleri sizlere sunuyoruz. Yeni gelen bilgilere göre PlayStatinon 4’e özel olarak geliştirilen Horizon: Zero Dawn, bu yıl PC platformu için de piyasaya sürülecek.

Organik olarak karşımıza çıkan ve güncel bir dil ile hizmete sunulan bütün ayrıntıları sizler de tek bir tıklama ile inceleyebilir ve karşınıza çıkarabilirsiniz. Burada amaç daha renkli ve daha estetik ve bir o kadar da keyifli bir dil üzerine kurulu. Geç kalmayın ve aktif yaklaşımları da sizler ön plana çıkarmaya devam edin. Üstelik iddialara göre oyun hem Steam hem de Epic Games üzerinden satışa sunulacak. Ancak bilgiler, oyunla ilgili detaylı bir bilgiyi ortaya koymuyor.

Güncel çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. Online olarak yenilenen ve değişen her bir beklentiyi ve fırsatı tek bir tıklama ile kullanabilir ve ayrıcalıkları da bu aşamalardan takip edebilrisiniz. Japonya merkezli teknoloji devi Sony tarafından geliştirilen ve oyunseverlerin bir numaralı tercihi olan PlayStation 4, kendine özel pek çok oyuna sahip. PlayStation 4 için hazırlanan özel oyunlardan bir tanesi de “Guerrilla Games” tarafından geliştirilen “Horizon: Zero Dawn”. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun, PlayStation platformunun en sevilenleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz