Microsoft, iOS Cihazları İçin Office Uygulamalarını Yeniden Tasarladı!

0
883
Microsoft Office
Microsoft Office

Microsoft, iOS cihazlarındaki Office uygulamaları için büyük bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme, uygulamaları her zamankinden daha basit, daha hızlı ve kullanımı daha kolay hale getirmesi amaçlanıyor. Ayrıca yeni güncelleme Word, Excel ve PowerPoint‘in yeniden tasarlanmış modern görünümünü de içeriyor.

Ne yazık ki, Microsoft güncellemede yer alan değişiklikler hakkında çok fazla detay paylaşmıyor, bu yüzden uygulamaları kullanarak keşfetmek gerekiyor. Yeni tasarım ekranı ile içeriğe erişmeyi kolaylaştıran yeni bir alt metin bölmesi var gibi görünüyor. Yeni tasarım dışında, Microsoft Aşağıda listelenen özellikleri ekledi :

  • Okuma ve anında cevap: Çalışma kitabını açmadan doğrudan e-postadaki yorumlara ve sözlere yanıt verebilirsiniz.
  • Look left, look right… XLOOKUP burada: Sırayla, XLOOKUP ile bir tabloda veya aralıkta ihtiyacınız olan her şeyi bulun.

XLOOKUP kullanıcıların aradıklarını öncekinden daha az sınırlamayla daha hızlı ve daha kolay bulmalarını sağlayan yeni bir Excel özelliği. Bir değeri dikey ve yatay olarak arayabilirsiniz, ancak yeni özellik diğer şeylerin yanı sıra sütun eklemelerini ve silmeleri de destekliyor.

Microsoft Office iOS yeni uygulamaları
Microsoft Office iOS yeni uygulamaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz