Motorola Edge+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

0
878
Motorola
Motorola

Motorola’nın, Motorola Edge + olarak adlandırılan yeni model akıllı telefonu piyasaya sürmek için çalıştığı söyleniyor. Şimdiye kadar, şirket tarafından Motorola Edge+’nın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair resmi bir bilgi paylaşılmadı. Ancak yeni modelin Geekbench listesinde test verilerinin ortaya çıkmasından dolayı lansman tarihinin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Geekbench listesi Motorola Edge+’nın, 12GB RAM ve Android 10 OS gibi birkaç önemli özelliğini ortaya koyuyor. Motorola Edge +, Şubat ayında MWC 2020‘de piyasaya sürüleceği söylenen amiral gemisi telefonu olabilir.

Motorola Edge + Geekbench listesinde yer alan özellikleri

Geekbench testine göre, Motorola Edge + tek çekirdek testinde 4.106 puan, çok çekirdekli testte ise 12.823 puan aldı. Listede ayrıca, Motorola Edge + cihazının 1,80 GHz sekiz çekirdekli yonga seti ile güçlendirileceği yer alıyor. Anakart Geekbench sayfasında “burton” olarak listeleniyor. Teknik özelliklerin devamında ise, Motorola Edge + Android 10 işletim sistemine sahip olacak. İşlemci bilgisi yer almıyor ancak cihaz 12GB RAMe sahip olacak. Muhtemelen cihaz farklı bellek seçenekleriyle de piyasaya sunulacak. 

Bahsettiğimiz özellikler dışında, Motorola Edge + ile ilgili başka bilgi yer almıyor. Motorola’nın, Motorola G Stylus olarak adlandırılan, ekran kalemine sahip bir akıllı telefon üzerinde de çalıştığını daha önceki haberlerimizde bahsetmiştik. Motorola Edge + gibi, Motorola G Stylus da delikli kamera ekranına sahip olması bekleniyor. Ayrıca, şirket yakında Moto G8 ve Moto G8 Power akıllı telefonlarını da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Motorola Edge Plus Geekbench
Motorola Edge Plus Geekbench

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz