Dünya Mobil Kongresi, 24 Şubat 2020 Tarihinde!

0
979
Mobile World Congress 2020 Barcelona
Mobile World Congress 2020 Barcelona

MWC (Mobile World Congress) Dünya Mobil Kongresi 2020, 24 ve 27 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda en büyük mobil ticaret fuarı olması bekleniyor.Kongre İspanya’nın Barcelona kentinde gerçekleşiyor ve çeşitli üreticilerin yeni cihaz modellerinin tanıtımı gibi etkinliklere sahne oluyor. 

Dünya Mobil Kongresi (MWC) yılın en büyük mobil etkinliğidir. Etkinlikte, yılın en iyi ve en yeni akıllı telefonları, akıllı saatleri ve tabletleri lansmanını gerçekleşir. Genel olarak, Apple hariç tüm büyük markalar MWC’ye katılır.

Dünya Mobil Kongresi nedir?

Dünya Mobil Kongresi (MWC), GSMA (GSM Association) tarafından yılda bir defa düzenlenen bir kongredir. Kongre, teorik olarak Avrupa çevresinde farklı konumlarda gerçekleşmesi gerekiyor, ancak uzun yıllardır İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenmeye devam ediyor.

2020 yılı kongresi 24-27 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu tarihler gösterinin aktif olduğu ve sergi salonlarının açık olduğu tarihler. Ancak, büyük duyuruların çoğu 23 Şubat Pazar günü yapılacak olan basın toplantılarında gerçekleşecek.

Dünya Mobil Kongresi ‘nde tüketici alanının dışında, 5G, mobil donanım, VR, diğer ilgili teknolojiler ve mobil cihazların geleceği hakkında konuşmalar gibi etkinlikler de gerçekleşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz