Nintendo Switch En İyi 5 Oyun!

0
767

Nintendo switch son dönemlerde pek çok oyun sistemi üzerine kafa yormaya başladı. Ağırlıklı olarak albüm, oyun, film, TV programlarının değerlendirmelerini yapan Metacritic sitesi şimdi de Nintendo Switch’teki en iyi 5 aksiyon oyununu sıraladığı bir liste yaptı. Kullanıcılar tarafından iyi yorumlar alan oyunların derlendiği liste büyük ilgi gördü. Japonya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da satışa sunulduğu Mart 2017’den beri büyük ilgi toplayan Nintendo Switch’in birçok kullanıcıya sahip olduğunu biliyoruz.

Sınırsız oyun dünyasına açılan bu küçük konsolun pratik kullanımı, oyun severlerin ilgisini çeken özel şeylerden sadece biri. Sıkça haber olan konsolun en sevilen aksiyon oyunlarından yapılan sıralamayla haberimizin esas konusuna geçelim ve oyunlara bir göz atalım.

En iyi 5 Nintendo Switch aksiyon oyunu!

  • 5. Cave Story
  • 4. Ikaruga
  • 3. Dead Cells
  • 2. Shovel Knight Treasure Trove
  • 1. Super Smash Bros. Ultimate

Bu oyunlar pek çok kişi tarafından defalarca oynanmış ve keyifli bir şekilde kullanıma açılmış oyunlar olduğu için kişiler adına da büyük bir kolaylık ve fırsat yaratıyor. Burada amaç tamamen size dair büyük ve etkili bir yol yaratmak olduğundan dolayı isteğinize göre en etkili seçimleri kullanabilir ve organize edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz