Huawei Corona Virüsü İle Savaşacak!

0
958

Son zamanların en büyük dertlerinden birisi Corona Virüsü, bu konuya dair çok daha rahat ve etkili bir çalışma yaratan Huawei, kişisel beklentilerini kendine has bir şekilde kullanmanızı sağlıyor ve bu aşamalarda da yenilikleri ön plana çıkarmanız için size artı katıyor.

Çinli teknoloji devi Huawei, Wuhan kentinde patlak veren corona virüsüyle savaşa yardım etmek için 5G baz istasyonları kuracak. Şirket, Çin’in 6 günde yapacağı hastaneye yüksek bağlantı sağlamak için çalışmalara başladı.

Bu duruma dair yenilikçi bir yaklaşım sağlamak isteyen marka, baz istasyonları ile ilgili de bir çalışma yaratacak. Geçtiğimiz hafta Çin’in Wuhan kentinde patlak veren ve dünyaya büyük bir hızla yayılan Corona virüsü hâlâ durdurulabilmiş değil. Dünya Sağlık Örgütü bünyesindeki uzmanlar ve özellikle Çin’de sahada bulunan sağlık görevlileri virüsün yayılmasını engellemek için tüm güçleriyle çalışmaya devam ediyor.

Baz istasyonları ve gelişim!

Kişisel beklentileri ve ayrıntılı çalışmaları kendine has bir dilde büyüten ve ön plana çıkaran Huawei, herkes için detaylı ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor. Bir şekilde 5G istasyonları ile duruma katkı sağlamak adına çalışmalarını sürdürmek isteyen marka, kısa zamanda büyümeyi ön plana çıkarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz