One Plus Yeni Ekran Teknolojisi Geliyor!

0
843

OnePlus, 13 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek bir etkinlik için medya davetiyeleri gönderdi. Şirket bu etkinlikte 2020 yeni ekran teknolojisini tanıtacak. Etkinlikle ilgili herhangi bir ayrıntı açıklanmamış olsa da, söylentiler etkinlikte 120Hz’lik yenileme hızına sahip yeni ekran panelinin olabileceği yönünde. OnePlus, geçen yıl OnePlus 7 Pro ile 90Hz yenileme hızını adapte eden ilk markalardan biriydi. Yakında çıkacak olan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun 120Hz yenileme hızıyla çıkması anlamına geliyor. Yeni 120Hz hızındaki panel hakkında çok fazla bilgi yok, pazartesi günü yapılacak etkinlikte daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

OnePlus Concept One CES 2020’de tanıtıldı, konsept telefonun en önemli özelliği, elektrokromik cam teknolojisi sayesinde kameraların gizlenmesi. Elektrokromik renk değiştirme teknolojisi, kamera açıldığı zaman cam saydamlaşarak kamera merceklerinin görünebilir olmasını sağlıyor. OnePlus Concept One’ın camın opaktan saydamlığa geçişi süresinin 0,7 saniye olduğu iddia ediyor. OnePlus, görünmez kamera teknolojisini motor sporları şirketi McLaren ile birlikte tasarladı.
Yeni modelin 2020 ikinci çeyrekte piyasaya sürülmesi ve OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite olmak üzere üç model ile gelmesi bekleniyor. Üst düzey modellerin 5G destekli Snapdragon 865 SoC ile birlikte gelmesi beklenirken, OnePlus 8 Lite modelinin ise geçen yılki Snapdragon 855 SoC ile birlikte gelebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz