OnePlus 8 – 8 Pro Çıkış Tarihi ve Söylentiler

0
1007

Oneplus genellikle yılda birkaç akıllı telefon modelini duyurur, ancak 2019 da durum farklı gelişti, duyurusunu yaptığı akıllı telefonu farklı seçenekler ile duyurdu. OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro’nun yanı sıra Oneplus 7t ve OnePlus 7t Pro’daki “T” sürümünün iki seçeneğini açıkladı.

Bu yüzden, 2020 yılının ilk yarısında Oneplus 8 ve Oneplus 8 Pro’yu tanıtması bekleniyor.

Oneplus 8 Çıkış tarihi ve fiyat beklentisi.

Oneplus 6 22 Mayıs’ta piyasaya çıktı aynı şekilde OnePlus 7 ve 7 Pro da 14 Mayıs’ta piyasaya çıktı. Geçmiş zamanlardaki piyasaya çıkış tarihlerine bakıldığında Oneplus 8 ve 8 Pro’nun 2020’nin ilk yarısında, muhtemelen Mayıs ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Fiyat olarak, kur bazında Oneplus 6 ve 7 bir birine yakın fiyatlarda çıktı, muhtemelen Oneplus 8 de yaklaşık aynı kur değerlerinde çıkacaktır.

Oneplus 8 tasarım, donanım, kamera ve yazılım beklentileri.

OnePlus 7T, ve Oneplus 7 ekran üzerinde su damlası çentiğine sahipken, 7t Pro kesintisiz düz bir ekrana ve pop-up açılır ön kameraya sahipti. Oneplus 8 için sızan çizim resimlerinde ekran içerisinde delikli kamera kullanıldığı görüldü. Aynı şekide bu resimlerde Oneplus 8’in arka kamerasının dikey 3 lü kamera ile geleceği görülüyor. normal modelin tek ön kamera ile Pro modelinin çift ön kamera ile gelmesi bekleniyor.

Oneplus 8 ve 8 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 865 işlemci kullanması bekleniyor. Oneplus 8 Pro modelinin 5G destekli geleceği, her iki modelinde hızlı şarj destekli olması bekleniyor.

Yazılım olarak ilk etapta Android 10 ile çıkabilir ancak yeni Android 11’in çıkması ile birlikte hızlı bir güncelleme almasını bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz