Pokemon GO Premium Üyelik Geliyor!

0
989

Daha iyi deneyim, daha güzel çalışma ve daha etkili bir oynama deneyimine hazır mısınız? Pokémon Company’nin şubat ayında çıkaracağı duyurulan, Pokémon oyunları arasında geçiş sağlayacak olan bulut sistemi Pokémon Home hakkında yeni ayrıntılar paylaşıldı.

Premium üyeliği de olacak olan sistemin fiyatları ve sağladığı imkanlar belli oldu. Çizgi film ve oyunlarıyla hem 1990’ların hem de 2000’lerin çocuklarının gönlünde taht kurmuş olan Pokemon Company, yakın zamanda yeni Pokemon Home özelliğine dair ayrıntılı açıklamalarda bulundu. Pokemon Bank’in yeni nesil versiyonu olarak çıkarılmak istenen Pokemon Home, epey bir süre önce oyunculara duyurulmuştu.

Nasıl bir sistem bekleniyor?

Verilen bu ayrıntılar, özelliğin kullanıma açılmasına az bir süre kaldığının habercisi olabilir. Şirket, yaptığı duyuruda Pokemon Home’un fiyat ve kullanım detaylarına değindi. Ücretsiz olarak da kullanılabilecek olan hizmetin 1 aylık, 3 aylık ve yıllık ödeme seçenekleriyle Premium versiyonunun da olduğu bildirildi.

Bu özellikler herkes için farklı ve özel bir yaklaşım yaratacağından dolayı da bizler için detaylı bir gelişim oluşabilir diyebiliriz. Sizler de zaman kaybetmeyin ve süreçlerin tamamını kendine has bir dilde kullanmaya başlayın. Aşamalar ve amaçlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz