PUBG 11. sezon 10 Ocak’ta Başlayacak!

0
1073

PUBG Mobile, 9 Ocak’ta piyasaya sürülen 16.5 sürümü ile yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Oyunun 11. sezonu 10 Ocak’ta başlayacak ve beraberinde bazı yeni zorluklar da getirecek.

CoD: Mobile tarafından ilk piyasaya sürülmesinden bu yana her yeni sürümde yeni özellikler ve maceralar gelmeye devam ediyor. Yeni sürüm ile, hakimiyet kazanmak için üsleri ele geçirmek ve elinde tutmak amacıyla 4’e 4’lük bir takım haritaya bırakılıyor. 

Yeni sürüm arena haritasında oynanacak, şehir çapında çok oyunculu eğlence için çok fazla fırsat sunacak ve size bir ateş gücü artışı sağlamak için süper silah kasaları bulunacak.

Yeni Sezonun teması Yarın Operasyonu, fütüristik bir eğilime sahip olacak ve kıyafetlerinizi ellerinizi tutabileceksiniz.

Oyuna eklenen çok sayıda ince ayar var, silah puanlarında ayarlamalar görünüyor ve Vikendi’de yeni bir kar motosikleti tanıtılıyor. Android ve iOS için yeni güncelleme 9 Ocak’tan itibaren sunulacak ve güncelleme telefonunuzda Android için 0.14GB, iOS için 0.17GB alana ihtiyaç duyacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz