Sahte İçeriklere Instagram Güncellemesi!

0
1087

Karşımıza çıkan yeni güncellemeler ile Instagram kendine göre hatalı bulduğu paylaşımlar için kullanıcıları uyaracak. Özellikle bu konuda ön plana çıkan pek çok hatalı içerik var ve kişiler için önem arz ediyor!

Instagram tarafından güncellenen pek çok özellik var ve bunların içerisinde kullanıcı deneyimi konusu çok yüksek. Bu yüzden karşımıza çıkan sahte içerik güncellemesine dair organize edilen her türlü yeniliği tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyor ve incelemeye devam edebiliyoruz. Yapılacak olan bütün seçimler ve kullanımlar, aslında kişilerin bağımsız araştırma sonuçlarından ve teyitler sonucundan ortaya çıkıyor. Bu sayede bağımsız teyit kuruluşlarının bilgisine göre yanlış haberlerde instagram uyarı veriyor.

Kişilere doğrudan uyarı veren Instagram, bu konuya dair süreçlerini çok hızlı şekilde büyütmenin ve ilerletmenin derdinde bir hesap diyebiliriz. Gecikmeyin ve sizler de bu çalışmaları ön plana çıkarmaya tüm hızınızla devam edin. Amaç burada çok daha hızlı olmak ve çok daha etkin bir dil üretmek olduğu için kişisel kullanımları kendinize has olarak ön plana çıkarabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel çözümlerin ve ihtiyaçların tamamında yer alan bu özellikler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Hızlı bir güncelleme yapıldı!

Hızlı bir güncelleme yaparak bu konuya dair geniş bir çalışma üreten Instagram, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil ile ilerleme kat ediyor. Bu yüzden söyleyeceklerimiz de çok farklı şekilde ilerlemiş olacak. Yeni güncellemeye dair görseller yakın zamanda paylaşılacağı için merakla beklemeye devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz