Steam İle İlgili Güncel Haberler Var!

0
807

Geçtiğimiz senelerde geniş bir oyun indirme rekoruna sahip olan Steam, bünyesinde 30 binden fazla oyun bulunduran bir oyun platformu. Bu platforma dair geniş bir çalışma üretiliyor ve bu çalışmalar da online olarak sunuluyor. Lakin bu sene, biraz rekor kırma konusunda düşüş yaşayabilir.

2003 senesinden bu yana hizmet veren Steam, oldukça hızlı bir şekilde ilerlemiş ve oyun dünyasında da kendini ön plana çıkararak duyurmuştu. Bu yüzden de gelişmeleri takip etmek adına farklı bir aşama ile büyüdü ve bu aşamaların hepsi için detaylı bir çalışma üretildi. Bununla birlikte 30 binden fazla oyuna da ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz.

Steam her sene oyunlarının üzerine yüzlercesini daha ekleyerek böyle büyük bir oyun kütüphanesine sahip oldu. 2014’ten beri platforma her sene, bir önceki seneden daha fazla oyun eklendi. Ancak bu sene de kendi oyun ekleme rekorunu kıran Steam’in zirveye ulaştığı ve daha fazlası olamayacağı düşünülüyor.

Bu sene için oyunlara yenileri eklenerek daha da hızlı bir şekilde ilerleyecek gibi görünen Steam, geniş ara yüzü ile birlikte farklı açılardan çalışmalarını sürdürüyor. Bu sene 2020 itibariyle oyun ekleme konusunda yavaş ilerlediği bir yıl olabilir. Bu yüzden de söylenen şeyleri kendine has bir yapıda ve dilde incelemek mümkün gibi geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz