Samsung Galaxy A11 FCC Sertifikası Aldı!

0
1097
Samsung Galaxy A11
Samsung Galaxy A11

“Samsung Galaxy A11’in 128GB dahili depolama alanı, One UI 2.0 Android 10 işlem sistemi ile arka kısımda üçlü kamera ünitesi ve parmak izi tarayıcı ile gelmesi bekleniyor”

Samsung Galaxy A11, yakın zamanda Android 10 işletim sistemiyle Wi-Fi sertifikası aldı. Şimdi ise, temel özellikleri ve tasarımını ortaya koyan FCC sertifikasını aldı. Yeni model, güvenlik için standart bir parmak izi okuyucuya ve arkada üçlü kamera ünitesine sahip olacak şekilde tasarlanmış. Samsung Galaxy A11, 4.000mAh’lik bir bataryaya sahip olacak, ancak hızlı şarj desteği sunup sunmayacağı belli değil. Ses seviyesi düğmeleri ve güç düğmesi sağ tarafa, SIM tepsisi ise sol tarafa konumlandırılmış.

Samsung Galaxy A11 ‘in 128 GB dahili depolama alanın yanında microSD kartla artırılabilir hafızaya sahip olması bekleniyor. Ayrıca Samsung Galaxy A11 2.4GHz tek bantlı Wi-Fi’yi destekleyecek. Cihazın yükseltilmiş işlemci ve Samsung Galaxy A10 üzerinden gelişmiş optiklerle gelmesi bekleniyor. Gerekli tüm sertifikalar tamamlandıktan sonra, lansmanın yakın zaman gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Samsung Galaxy A11 ‘nun tasarım ve bir kaç tek özelliği haricinden daha fazla bilgi yer almamakta.

Ayrıca, Samsung Galaxy S20 serisinin 11 Şubat’ta MWC 2020 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bu hafta TeknoXL Haber sitemizde Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra akıllı telefonların bilinen tüm detaylarını yayınlamıştık. Bu haberimize ek olarak, telefonların Snapdragon 865 SoC işlemci ile birlikte gelmesi bekleniyor. Selfie kamerası için merkezde konumlandırılmış delikli ekran tasamı ile geleceği bilgisini aldık. S20 serisindeki tüm modeller 5G bağlantısı ile gelebilir, ancak kullanılabilirliği sınırlı olabilir. Serinin en üst versiyonu olan Samsung Galaxy S20 Ultra’nın 16 GB’a kadar RAM ve 45 W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile geleceği söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz