Samsung Galaxy A31 ve A41 Özellikleri Ortaya Çıktı!

0
1055
Samsung Galaxy A31 ve A41
Samsung Galaxy A31 ve A41

Samsung, yenilenen Galaxy A serisi cihazlarına orta seviyede yeni cihazlar ekleyecek gibi görünüyor. Yılın başında Samsung Galaxy A51 ve A71 telefonları piyasaya sürülmüştü, şimdi farklı seviyelerde yeni A serisi cihazların piyasaya sürülmesi bekleniyor. En son sızıntı haberlerine göre, Samsung Galaxy A 2020 serisine, orta seviyede iki cihazda ekleneceği yönünde yeni modellerin Samsung Galaxy A31 ve Galaxy A41 olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A31 teknik özellikleri

Sızıntı haberleri, Samsung Galaxy A31 ve Galaxy A41’in ilginç özelliklerini ortaya çıkarıyor. Samsung Galaxy A31, 5 megapiksel makro fotoğraf kamerası ve 48 megapiksel birincil arka kamerası ile ikili kamera ünitesine sahip olacak. Önde, 25 megapiksel bir ön kamera barındıracağı söyleniyor. Ancak rapor ön kameranın bir çentik içinde mi yoksa delikli ekran içerisinde mi olacağını belirtmiyor. Orta seviyede akıllı bir telefon için oldukça etkileyici olan, 5.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy A41 teknik özellikleri

Samsung Galaxy A41’in ise, arka tarafında 48 megapiksel birincil kamera ile üçlü bir kamera ünitesinin bulunacağı söyleniyor. Diğer iki kamera hakkında bilgi yer almıyor, ancak ön tarafta 25 megapiksel bir ön kamera olması bekleniyor. Pil kapasitesi açısından, Samsung Galaxy A41’in sadece 3,500mAh kapasiteli bir pile sahip olacağı söyleniyor.

Beklenen diğer özellikler arasında 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri, 4 GB RAM, yeni nesil orta seviye Exynos SoC ve microSD kart desteği olacağı yönünde. İki yeni Samsung cihazı için belirli bir lansman tarihi yok, ancak iki cihazın da önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz