Kısa Video Paylaşım Uygulaması Byte Çıktı!

0
1294
Byte video paylaşım uygulaması
Byte video paylaşım uygulaması

Bir dönem, kısa 6 saniyelik video paylaşımlarıyla adından söz ettiren Vine uygulaması bir süre sonra kapandı. Ancak şimdi yeni bir uygulama ortaya çıkıtı bu yeni uygulamanın ismi Byte bu yeni uygulama iOS ve Android cihazlarda artık kullanılabiliyor.

Byte uygulaması Vine’a çok benziyor, çünkü Vine kurucu ortağı Don Hofmann tarafından geliştirildi ve selefi ile aynı özelliklere sahip uygulama ile 6 saniyelik kısa video paylaşımları yapılabiliyor.

2013’ün başında piyasaya sürülen Vine, Twitter tarafından satın alınmadan önce makul seviyede başarılıydı. Daha sonra maliyet düşürme amaçlı, 2017 yılında Twitter tarafından kapatıldı. Ancak kısa videolar çekmek ve paylaşmak kullanıcılar arasında popüler olmaya devam etti. Bu popülerliğe en iyi örnek TikTok uygulaması olabilir.

Byte tarafından yeni uygulama hakkında yapılan açıklama ise şu şekilde:

“6 saniyelik döngü videolarını ve onları seven topluluğu geri getiriyoruz. Nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz: Film rulonuzu yükleyin veya byte kamerayı kullanarak bir şeyler yakalayın. Zaman sınırı altında kalın ve döngüde kaybolun. Topluluk tarafından sevilen, editörlerimiz tarafından seçilen veya sadece rastgele sunulan şeyleri keşfedin. Şaşırtıcı yeni kişileri, sesleri ve anları keşfetmenin birçok yolu var. “

“Byte yaşamı, topluluğu ve saf yaratıcılığı kutluyor. Nostalji bizim başlangıç ​​noktamız, ama bir sonraki adımımız size kalmış.”

Byte’yi yüklemek ve kaydolmak ücretsiz, uygulamayı iOS veya Android telefonlarınıza bağlantılardan indirebilir ve deneyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz