Samsung Galaxy Fold 2’nin Sızıntı Resimleri

0
944

Weibo aracılığıyla resimleri sızan ikinci nesil Samsung Galaxy Fold yeni tasarımı ile ortay çıkmış oldu.

Samsung’un yeni bir katlanır telefon formatı hakkında çalıştığı söylentileri bir süredir gündemdeydi. Bu cihazın SM-F700 model kodunu taşıyan mevcut katlanır ekranlı Galaxy Fold’dan daha uygun fiyatlar ile piyasaya çıkacağı düşünülüyor.

Yeni kapaklı tasarım, mevcut satışta olan Galaxy Fold modeline göre tasarımı nedeniyle avantajlara sahip. Kullanıcılarına kullanım ve taşıma kolaylıkları sağlayarak ilk modeline göre bir adım öne geçirir.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Motorola’nın Razr tasarımına benziyor. Daha küçük bir ekrana sahip olacağı için kullanım kolaylığı ve uygun maliyet ile piyasa çıkacağı görülüyor.

Kamera çentiği kullanılmadan delikli ekran kamerası ile yeni teknolojiyi yansıtıyor olsa da kalın çerçevesi yüzünden demode bir görüntüye sahip olmuş. Çift kameralı dış çekim kamerasına sahip akıllı telefonun dış kısmında küçük bir bildirim ekranı gözüküyor. Motorla Razr dış ekranında bir dizi işlem yapılabilen daha küçük bir ekrana sahip, ancak bu görüntülerde Galaxy Fold da sadece bildirim alınabilecek bir ekran gözüküyor. Dış kısımların da başka bir detay olup olmadığı resimlerde belli olmuyor.

Bu resimler haricinde ortada somut bir bilgi yok, resimlerde gözüken telefon kesin üretim model olmayabilir. Samsung yeni Galaxy Fold modeli bu tasarımdan daha farklı bir görüntüyle de ortaya çıkabilir.

Söylentilere göre de, bu telefonun Galaxy S11’in lansmanıyla birlikte piyasaya sürüleceğini ve 18 Şubat’ta San Francisco’da ki bir etkinlikte gerçekleşeceğini gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz