Samsung Galaxy Home Mini Satışa Sunuluyor!

0
878
Samsung Galaxy Home Mini
Samsung Galaxy Home Mini

Galaxy Home’un daha ufak modeli olan Samsung Galaxy Home Mini’nin çalışmaları Ağustos 2018’de bu yana devam ediyordu, ve artık piyasaya çıkmak için hazır.  Samsung’un tüketici elektroniği CEO’su Hyunsuk Kim, CES 2020 sırasında küçük Google Home Mini tarzında bir cihazın 2020 başlarında piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Şimdi ise, Samsung’un Güney Kore web sitesi Galaxy Home Mini’nin bu ay Güney Kore’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Açıklamaya göre, akıllı hoparlör 9,000 KRW (yaklaşık $ 83) fiyat ile 12 Şubat’ta satışa sunulacak. 

Mini hoparlör,Çoğu akıllı hoparlörde olduğu gibi, müzik çalma, alarm ayarlama, zaman / hava durumu, hatırlatıcı gibi özelliklere sahip.  Home Mini’nin ayrıca IR uzaktan kumanda özelliği de bulunacak, böylece IR uzaktan kumanda ile diğer diğer kullanıcılar cihazı kontrol edebilecek.

Samsung Home Mini’de AKG hoparlörler, akıllı ev bağlantısı ve Bixby ses asistanı bulunuyor. Ayrıca , kullanıcıların odanın herhangi bir yerinden müzik dinlemelerini sağlayan çok odalı hoparlör özelliği de mevcut. 

Mini modelin açıklaması yapıldıktan sonra, gözler Samsung Galaxy Home çevrildi, ancak bu cihazla ilgili uzun süredir hiç bir bilgi paylaşılmıyor. Şirketin bu projeden vazgeçip geçmediği de belirsizliğini koruyor. 

Samsung Galaxy Home Mini
Samsung Galaxy Home Mini

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz