The Last of Us 2 Oyunu Ön Siparişe Açıldı!

0
1212
The Last of Us 2
The Last of Us 2

The Last of Us 2, Naughty Dog tarafından ilk kez 2016 yılında bir teaser fragmanı ile PlayStation Experience’da duyuruldu. Eylül 2019’a kadar oyunun çıkış tarihi ile ilgili hiç bir bilgi yoktu, yapılan açıklama ile oyunun çıkış tarihi olarak Şubat 2020 gösterildi. Daha sonra yapılan yeni bir açıklama ile çıkış tarihinin birkaç ay geciktiği açıkladı ve şimdi 29 Mayıs 2020 olarak resmi olarak çıkış tarihi açıkladı. Şimdi Oyun resmi internet sitesi üzerinde ön siparişlere açıldı.

İlk oyun, oyuncular ve eleştirmenler tarafından mükemmel ve gerçekçi karakterlere sahip bir şaheser olarak kabul edilmişti. Yeni oyun ise çok daha fazla, kan, yoğun şiddet ve cinsellik içeriyor. Oyunun web sitesinde artık oyun yetişkinler için derecelendiriliyor, içerikler erişebilmek için doğum tarihi ile doğrulama yapılması gerekiyor.

Son Bölüm olarak adlandırılan oyunun konusu ise şu şekilde;

Salgın sonrası ABD’ye yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel Jackson, Wyoming’e yerleştiler. Enfekte olmuş ve diğer umutsuzca hayatta kalanların sürekli tehditlerine rağmen başarılı bir şekilde hayatta kalanlar topluluğunu oluşturup yaşamaya devam ettiler.

Şiddet içeren bir olay sonrası bu barış bozduğunda, Ellie adaleti sağlamak için amansız bir yolculuğa çıkar. Sorumlu olanları tek tek avlarken, eylemlerinin yıkıcı fiziksel ve duygusal yansımalarıyla karşı karşıya kalır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz