Samsung Galaxy S20+ Görüntüleri Ortaya Çıktı!

0
793

Samsung’un beklenen ve söylentileri devam eden yeni model ismi Galaxy S11 olmayacak gibi görünüyor sızdırılan görüntülerde yeni model Galaxy S20 olarak görünüyor. Geçmişteki S20 söylentileri ortaya çıkan resimler ile doğruluğu onaylandı. Görüntüler yeni modelin adını doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda Galaxy S20’nin tasarımını da gösteriyor. Görüntülere göre, Samsung Galaxy S20 dikdörtgen biçiminde dörtlü arka kameraya sahip ayrıca ön tarafta merkeze konumlandırılmış delikli ekran içerisinde bir ön kamerası bulunuyor. Ses ayarı ve güç düğmesi sağ tarafta konumlandırılmış, Samsung Galaxy S20 ile Bixby düğmesini bırakacak gibi görünüyor. 

Görüntüden görebileceği üzere, Samsung Galaxy S20 ekranın etrafında ince bir çerçeve yer alacak. Selfie kamerası için ekranın ortasına konumlandırılmış bir delik bulunuyor. Alınan bilgiler göre, Samsung daha parlak bir 3D cam yerine 2.5D kavisli bir cam seçmiş. Arkadaki dörtlü kamera dikey olarak konumlandırılmış üç kamera ve led flaş onun altında da dördüncü bir kamera görünüyor. Beşinci kısım bir mikrofon veya hoparlör olabilir, ancak resimlerde çok belli olmuyor. Galaxy S20’nin, geniş açılı lens, makro lens ve telefoto lens eşliğinde yeni bir 12MP birincil sensörle geleceği söyleniyor.

Ortaya çıkan resimler, Samsung’un yeni modelinin Galaxy S11 olmayacağını kanıtı niteliğinde. Ek olarak, Galaxy S20’nin üç farklı varyasyon ile çıkacağı da söyleniyor. Samsung Galaxy S20 serisinin hem 4G hem de 5G modelleri ile gelmesi bekleniyor, 5G modelinin sadece alt yapı desteği bulunan ülkelerde satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz