Sony 5 Şubatta Büyük Sürpriz Yapacak!

0
764

Sony tarafından oyun dünyasına dair bomba gibi düşen yeni oyun konsollarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu konuya dair beklentilerinizi de değiştirebilirsiniz.

Günümüzün değişken ve hızla ilerleyen oyun dünyasına dair sizler de kendinizle ilgili seçenekleri ve farklı yapıları kullanabilir ve ayrıntıların hepsini de bu aşamalarda dile getirebilirsiniz. Japonya merkezli teknoloji devi Sony, 2020 yılının sonuna doğru oyun sektörüne yeni bir boyut kazandıracak olan PlayStation 5’i piyasaya sürecek. Şirket, yaklaşmakta olan yeni oyun konsolundan bir hayli umutlu. Şirket, PS5 ile ilgili iddialı açıklamalar yapıyor olsa da oyunseverler, şu an için PlayStation 5’in teknik detaylarından tam anlamıyla haberdar değiller.

Yeni bir sanal gerçeklik mi geliyor?

Sanal gerçeklik için değişken bir yapıda sunulan bu gözlükler, belki de olmayacak. Şimdiyse ortaya birtakım yeni iddialar atıldı ve Sony’nin, 5 Şubat’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında PlayStation 5’le birlikte büyük bir sürprizinin daha olduğu ifade edildi. Bu sürpriz, PlayStation 5’le birlikte tanıtılacak yeni bir ekipman olacak. Ancak söz konusu iddianın sahipleri, bu ekipmanın ne olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz