Kojima Anime ve Manga Geliştirecek!

0
1070

Bu sene için değişken bir dilde yeni oyunlar çıkmaya devam ediyor. Bu süreçlerde herkes için önemli ve istek bazlı bir çalışma üretiyor ve bu aşamaları da kendine has bir dilde büyütmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yılın en fazla konuşulan oyunlarından Death Stranding’in arkasındaki yapım şirketi Kojima Productions, büyük bütçeli video oyunu projelerinin ötesine geçmek istiyor.

Herkes için daha farklı ve ayrıcalıklı bir dil ile büyüyen bu oyunlar, anime ve manga üzerinden ilerleme yaşayacak. Stüdyonun hedefinde, anime, manga ve epizodik oyunlar geliştirmek var. Japon video oyunu dergisi Famitsu, Death Stranding oyununun yapımcısı olan ünlü oyun yönetmeni Hideo Kojima ve Metal Gear serisinin karakter tasarımcısı Yoji Shinkawa ile zihin açıcı bir röportaj gerçekleştirdi.

Kojima’dan bilgim kurgu da gelebilir

Güncel oyun seçimlerinde ve beklentilerinde de bu aşamalar yer alıyor. Daha küçük video oyunları geliştirmek istediğini belirten Kojima, buna rağmen küçük bütçeli yapımların, Death Stranding gibi büyük oyunlar üzerindeki çalışma arzusunu azaltmayacağını söylüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz