Sony’e Göre En Sadık Hayran Kitlesi PS4

0
879

Plastation kullanıcıları Sony araştırmalarına göre en sadık kitle oluyor. Bu sayede de insanların ilgisi artmış oluyor. Sony ve Microsoft’un yeni nesil donanımlarını duyurmasının ardından, konsol savaşları yeniden alevleniyor. Yapılan bir araştırma, PlayStation hayranlarının markaya en sadık kitle olduğunu ortaya koydu.

Konsol oyunlarında herkes için değişken bir dil sunuluyor. Bu sayede de insanlara dair düşünceler, beklentiler için de değişken. Bu yüzden de herkes için ayrıntılar değişiyor. Amaçlar ve değişkenler burada karşımıza çıkıyor. Konsol oyuncuları genellikle kullandıkları cihazın markasına bağlılar ve bu bağlılıklarını kimi zaman çıkan tartışmalarda fazlasıyla gösteriyorlar. Yapılan bir araştırmaü hangi konsol topluluğunun en sadık olduğunu ortaya çıkardı. PlayStation hayranları, kullandıkları ürünün markasına en bağlı kitle oldu.

PS Hayran Kitlesini Açıklıyor!

En sadık hayran kitlesi konusunda PS oldukça geniş bir çalışma üretiyor. İnsaların isteklerini ve beklentilerini buradan ön plana çıkaran PS, yoğun bir kullanım yaratıyor. Bu yüzden de kişisel farklılıkları gerçekten takip edebiliyor ve inceleyebiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz