Apple iPhone SE2 Şubat Ayında Üretimine Başlanacak!

0
936
iPhone SE2

“Apple iPhone SE 2 4.7 inç HD ekran, A13 Biyonik yonga seti, iOS 13 ve parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyor”

Apple iPhone SE 2 / iPhone 9’un önümüzdeki ay seri üretimine başlayacağı ve Mart ayı başlarında resmi olarak tanıtılacağı söyleniyor. Üretimin Foxconn, Pegatron ve Winstron üreticileri arasında paylaşıldığı söyleniyor. İPhone SE 2 / iPhone 9’un ana düğmeye entegre edilmiş parmak izi okuyucu özelliğine sahip olduğu ve Apple iPhone 11’e benzer şekilde Apple A13 işlemciyle ve iPhone 8 benzeri bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. Bu söylentiye göre, 4.7 inç LCD ekrana ve arkada tek bir kameraya sahip olacağı anlamına geliyor.

Ming-Chi Kuo’nun verdiği bilgiye göre, iPhone SE2 / iPhone 9’un iPhone 8 64GB modelinden daha ucuz olarak 399 $’dan başlayan fiyatlarla geleceği yönünde. Ayrıca yeni bütçe dostu telefon, Kuo tarafından iPhone SE 2 olarak adlandırılmış olsa da Apple’ın cihaza ne isim vereceği belirsizliğini koruyor. Başka kaynaklardan alınan bilgilere göre ise, iPhone 8 ile iPhone 10 arasına iPhone 9 ismini alarak konumlanacağı yönünde. Bu yeni modelin, iOS 13 güncellemesini alamayıp Apple TV + ve Apple Arcade gibi hizmetlerden faydalanamayan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarını çekebileceği düşünülüyor.

Apple iPhone SE 2 / iPhone 9’un 3GB RAM, 64GB / 128GB depolama seçenekleri ile ve iOS 13 işletim sistemi ile çalışacağı söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz