Steam F1 2015 Oyunu Ücretsiz Olarak Alma

0
1011
F1 2015

Steam dünyanın en büyük dijital oyun platformlarından biri olarak biliniyor. Son yıllarda sürekli olarak popülaritesini arttıran servis üzerinden milyonlarca oyun sunuluyor. Belli ücretler ödeyerek çok kısa işlemlerle istediğiniz oyunu satın alabildiğiniz servis, zaman zaman kampanyalarla da gündeme geliyor. Bazı zamanlar Valve tarafından, bazı zamanlarda 3.parti servisler tarafından sunulan bu kampanyalarla beraber birçok ücretsiz oyun almak mümkün oluyor. Benzeri bir kampanyada yarış tutkunlarının sevdiği oyunlardan biri olan F1 2015 oyunu için başlatıldı.

Söz konusu kampanya sayesinde kullanıcıların F1 2015 oyununu tamamen ücretsiz olarak alması mümkün. Bunun için yapılacak işlemlere bakalım.

F1 2015 Oyununu Ücretsiz Alma

İşlemlere geçmeden önce oyunun Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak sunulanlar listesine alındığını ekleyelim. Ayrıca oyunun sadece 2 gün geçerli olarak tamamen ücretsiz sunulduğunu göreceğiz. Humble Bundle üzerinden F1 2015 oyununu alıp, Steam kütüphanenize oyunu ekleyebilirsiniz. Yapacağınız işlemlere geçelim.

F1 2015

  • F1 2015 oyununu ücretsiz olarak alabilmek için öncelikle Humble Bundle hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabınız varsa direk olarak hesabınıza giriş yapın. Yoksa bu resmi sayfadan hesap açabilirsiniz. Bunun için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • Şimdi Humble Bundle F1 2015 oyunu sayfasına girmeniz gerekecek. Sayfaya girmek için arama menüsünü kullanabileceğini gibi doğrudan bu bağlantıyı da kullanabilirsiniz.
  • Oyunun sayfasında 39 dolarlık fiyatın çizildiğini ve oyunun ücretsiz olarak yazıldığını göreceksiniz.
  • Burada “Add To Cart” sekmesini kullanmanız gerekecek. Satın alma sayfasına gönderileceksiniz ve burada da ücretsiz bir şekilde satın almayı gerçekleştireceksiniz.
  • Direk yönlendirme yapılmazsa, sepet simgesine basarak siz alışveriş sayfasına geçebilirsiniz.
  • Burada “Get it for free” butonunu kullanmak gerekiyor. Ürün satın alınmış ve mail size gönderilmiş olacaktır.
  • Size gelen mail içerisindeki sayfaya gidip, buradan ise Steam şifresini almanız gerekiyor.
  • Sonrasında Steam hesabınıza giriyorsunuz ve aktifleştirme bölümünden oyunun şifresini girip, oyunu aktifleştirmeniz gerekiyor.
  • Oyunu indirmeniz yeterli. Artık süresi oyun sizin oluyor. Ancak tekrar hatırlatalım ki Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak almanız için süre sınırı var. Şu sıralar 36 saat gibi bir süre kalmış gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: Bilgisayardaki Dosyaları İnternet Yedekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz