WhatsApp, iPhone Kullanıcıları İçin Karanlık Modu Test Ediyor!

0
818
iphone whatsapp karanlık mod
iphone whatsapp karanlık mod

Alınan bilgilere göre, WhatsApp iOS için karanlık modu test etmeye başladı. Android sürümünde karanlık temayla ilgili yapılan çalışmalardan sonra iPhone kullanıcıları için de denemelerin yapılması bekleniyordu.

WhatsApp karanlık mod desteği alan son Facebook uygulamalarından birisi, Apple iPhone için ise, en son beta sürümü şimdi bu özelliği içermektedir.

WhatsApp’ın yeni karanlık modu: Android’de görünüm haberi
Ne yazık ki, karanlık mod seçeneğine erişmek için Apple’ın TestFlight platformunda olmanız gerekiyor ve bu platforma girmenizde çok zor.

Bununla birlikte, Reddit’teki kullanıcılar karanlık mod temasına geçme seçeneğini gördüğünü bildiriyorlar, bu yüzden de test aşamasında olduğu ve yakında çıkması bekleniyor.

WhatsApp için karanlık mod teması uzun zamandır bekleniyor. Android güncellemesinin görüntüleri 2019’un başlarında sızdırıldı ve hatta Facebook Messenger bile o zaman karanlık mod seçeneğini eklemişti. Karanlık temanın iOS çalışmalarının neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediliyor.

Ayrıca, karanlık moda sahip olmayan Facebook’un ana uygulamasının da test sürecinde olduğu alınan bilgiler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz