Yılın En Büyük Fuarı E3 Sürprizleri!

0
873

Duyurular ve beklentiler herkes için önem arz ediyor. Bu durum da haliyle yeni oyun dünyasına etki ediyor. Kişilerin kendi beklentileri ve ihtiyaçlarını organize eden siteler, bu konuda da duyurular yapmaya devam ediyor. E3, ya da tam adıyla Electronic Entertainment Expo; her sene tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken bir elektronik eğlence fuarı olarak biliniyor. Bu fuar herkes için değişken bir dil yaratıyor. Bireysel çalışmaları ve beklentileri sizler de kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Geleneksel çözümleri ve fırsatları tek bir tıklama ile incelemek için geç kalmayın. 1995 yılından beri her yıl düzenlenen fuar, bu sene de 2009’dan beri merkez edindiği Los Angeles Convention Center’da düzenlenecek. Kolay çalışmalar ve ihtiyaçlar ile ilgili dengelerin içerisinde oyun fuarlarının görebilirsiniz.

Electronic Expo duyurularını takip edebilirsiniz!

E3 2020; yeni oyunlar, beklenen konsollar ve eğlenceyle teknolojinin buluştuğu her yeni şeyi misafirlerine sunacak. Bu konuda yapılan ps5 egzersizleri için oyun fuarlarındaki etkinlikler sürekli değişiyor. Microsoft ve Nintendo gibi büyük isimlerin katılım gerçekleştireceği E3 dâhilinde çok önemli tanıtımlar ve duyurular olması bekleniyor.

Bakalım bu gelişim kişiler ile ilgili beklentileri gerçekten de tatmin edoecek mi? Hakkında resmen onaylanmış çok az şey bulunan fuara bu sene PS5’i çıkarması beklenen Sony’nin katılmayacak olması ise şaşırtıcı bir gelişme olarak anılacak. Sony tarafından yapılan bütün gelişimler, yeni duyurular ile birlikte olsa da PS5 ile ilgili gelişmeler de ön plana çıkarılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz