Final Fantasy VII ve The Avengers Erteleniyor!

0
755

Günümüzün en farklı ve etkili çalışmalarını ön plana çıkaran sitemiz, güncel ve etkileyici bir dil ile karşımıza çıkıyor. Yenilikçi ve estetik bir dil ile büyüyen ve ön plana çıkarılan her seçeneği tek bir tıklama ile görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl oyun sektörü açısından oldukça hareketli geçmişti. Öyle ki sektörün dev isimlerinden olan Square Enix, ses getirme potansiyeline sahip iki farklı oyunu The Avengers ve Final Fantasy VII Remake’in duyurularını yaparak oyunların 2020 yılında piyasaya sürüleceğini açıklamıştı.

Yapılan duyurular, oyuna dair gelişimleri de ön plana çıkarıyor ve herkes için bir çözüm ve beklenti yaratıyor. Bu durum online olarak her türlü seçeneği ve fırsatı bizlere sunuyor. Bugünse ne yazık ki firmadan kötü bir haber geldi ve iki oyunun çıkışının da ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. bu duyurular ve beklentiler kendine has bir dil yaratıyor. O yüzden amaçlar ve istekler kendine has bir yapı yaratıyor. Kaliteyi ve beklentiyi yükselten şirket, herkes için farklı bir duyuru yaratıyor.

Yeni oyun duyuruları olabilir!

MCU kahramanlarının maceralarının hikâyelerini konu alacak olan The Avengers’tan başlayacak olursak oyun için ilk etapta belirlenen çıkış tarihi 15 Mayıs 2020’ydi. Tabi sonra bazı gelişmeler yaşandı ve insanlar için duyurular ve beklentiler sürekli değişmeye devam etti. Kaliteyi ve ihtiyaçları tek bir tıklama ile görebilir ve kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Şimdiyse Square Enix, oyunun çıkışının 4 Eylül’e ertelendiğini duyurdu. Güncel olarak ön plana çıkarılan oyun duyuruları için tek bir tıklama yeterlidir. Oyuncular tarafından merakla beklenen oyunun yaklaşık 4 ay daha ertelenmesinin altında yatan sebepse henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz