Apple’dan Pencil Kamera Geliyor!

0
943

Apple her sene yeni ürünlerle karşımıza geliyor. Bu sene de karşımızda yer alan çalışmalardan birisi bu kamera oluyor. Bu yüzden Apple Pencil olarak ön plana çıkan bu ürün, gerçekten de dikkat çekici bir hale sahip!

Daha çok dokunmatik alanlar için çizim yapabilmek amaçlı üretilen bu kalem, herkes için kolay ve hızlı bir çalışma mantığı yaratıyor. Pek çok özellik barındıran bu ürün, içeriği ile de ilgiyi çekmeye devam ediyor. Patent başvurusuna bakarsak, sadece dokunmatik olmuyor bu ürün. Aynı zamanda dokunmatik yüzey dışında ses kaydı ve görüntü kaydı gibi özellikler ile ön plana çıkarılıyor diyebiliriz. Çift dokunuş ve üçlü dokunuş gibi seçenekler ile farklı kayıt özellikleri sunacak olan bu ürün, herkesi kendine has bir dilde ön plana çıkarıyor.

Biyometrik sensör ve mikrofon ile kamera!

Özellikleri arasında bulunan bu sansörler ve kamera çalışması herkes için bir anlam ifade ediyor. Bu yüzden de söyleyecek şeylerin içeriği gerçekten öneml oluyor. Yüzeyler için çizim yapacak olan herkes için bir öneri olan bu kalemler, hızlı bir şekilde karşımıza çıkabilir ve kolaylıkla kullanıma başlanabilir. Sizler de zaman kaybetmeden bu ürünlere göz atabilirsiniz. Hem sizin için işler kolaylaşır bu sayede hem de yeni teknolojiler konusunda Apple ile ilgili beklentiler değişmiş olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz