Instagram İçin Büyük Problem Yolda!

0
884

İnstagram ile ilgili her sene yeni gelişmeler var. Bu gelişmeler herkes için farklı ve kolay kullanımlı bir detay yaratırken, Instagram başıkdaki isim Adam Mosseri kendine has bir yapıda ilerleme oluşturuyor. Birçok farklı soruya cevap veren ürün sahibi, bu konuda da gerçekten önemli bir ilerleme oluşturuyor!

Instagram her sene yeni duyurular ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 2019 yılında oldukça hareketli bir yıl geçiren şirketlerden biri olan Instagram, yıl boyunca pek çok farklı özelliği test etti ve bazı özelliklerini platformdan kaldırdı. Hal böyle olunca kişisel beklentilerin ve yenilikçi yaklaşımların amacı da kendine has bir yapıda büyümeye başlaması oluyor. Sizler de kendinize dair değişimleri kullanarak pek çok çözümü online olarak inceleyebilir ve büyütebilirsiniz.

Platformda yapılan bu değişikliklerin başındaysa takip sekmesinin kaldırılması geliyor diyebiliriz. Genelleme yapacak olursak, ürünlerin özellikleri gerçekten değişken olabiliyor. Bu özelliğin kaldırılması bazı insanlar tarafından beğenilirken bazıları tarafından da eleştirilmişti. Sosyal medya devi Instagram kendine has bir kullanım detayı yaratarak önemli bir pazar hacmi yaratıyor diyebiliriz.

Instagram CEO’su detayları açıkladı!

Instagram CEO’su tarafından açıklanan detaylar herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil oluşturuyor. Bu yüzden de kişisel seçenekleri ve fırsatları organize olarak ön plana çıkarmaya devam edebiliyoruz. Öte yandan şirketin 2019 yılında test ettiği bir diğer özellik de beğeni sayılarının gizlenmesi oldu. Bu özellik pek çok kişi için güzel iken bazı bireyler henüz bu özelliğe alışamadı. Henüz resmi olarak işleme alınmayan bu değişiklik, bir başkasının fotoğraflarına gelen beğeni sayılarını görememenizi içeriyordu. Yapılan paylaşımlar ile birlikte özelliklerin tamamen değişmesi ön plana çıkarıldı ve şirket de bu konuda bir duyuru hazırladı. Şirketin yaptığı tüm bu değişikliklerle oldukça hareketli bir yıl geçirmesi, kullanıcıların aklına “2020 yılında ne gibi yenilikler olacak?” sorusunu getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz