BioWare Yeni Oyun Getiriyor!

0
833

Twitter hesabından yaptığı duyurudan sonra insanları heyecanlandıran BioWare, resmi hesaptan yaptığı paylaşımları ön plana çıkardı ve bu sayede insanlar da kendine has bir çözüm üretmeye başladı. Yani bu yeni oyunlar pek çok kişi için bir beklenti yarattı diyebiliriz.

Oyun dünyasında söylenecek ve yapılacak çok şey var. Bunlar içinde herkes kendine has yeni oyunlar ve duyurular bekliyor. Bu yazımızda da BioWare konusunda yapılacak çalışmalara değiniyoruz. Söz konusu oyun geliştiricileri geçmişte, Mass Effect‘e geri dönme isteklerini açıkça ortaya koymuşlardı.

Bu sayede çok daha fazla kişi kendine has bir oyun dünyasına ulaşmış olsa da, kişilerin de beklentileri bu dengede ve beklentiler içerisinde idi. Yapılan her yeni çalışma ve süreç kendi içinde bir farklılık ve fırsat oluşturuyordu. Sevilen seri Mass Effect: Andromeda, atılan yanlış adımlara rağmen ölmedi. BioWare Mass Effect hakkında yaptığı yeni tweet’le bunu bir kez daha doğruladı. Geliştiricinin paylaşımı yeni oyun beklentilerini yeniden alevlendirdi. Bu da yeni bir dünya yarattı diyebiliriz.

Beklentiler her zaman büyüyor ve yenileniyor

Oyunlara dair beklentiler her zaman büyüyor ve yenileniyor. Bioware’in tweet’indeki video, insanlığın yıldız sıçraması teknolojiyi nasıl keşfettiğini gösteriyor. Bu gösteri belki de herkesin mutlu olmasını sağlayan ve özverili bir şekilde ön plana çıkaran net bir çalışma oluşturuyor. Yapılan her güzel düşünce ve seçenek bizler için de bu yenilikleri organize ediyor diyebiliriz. Uzaya nasıl yayıldığını anlatan ilk Mass Effect oyununun açılışını gösteriyor.

Ardından Mass Effect’in kapak resmi ekrana geliyor ve izleyenleri oyunun ikonik müziklerinden biriyle baş başa bırakıyor. Paylaşımda herhangi bir bilgi açıklanmasa da “Mass Relays” etiketi yer alıyor. Geleneksel çözümleri ve fırsatları tek bir tıklama ile ortaya çıkarmak ve onların hepsini de yeniliklerle sürdürmek için sizler de bu listelere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz