Pubg Yeni Karakterini Tanıtıyor!

0
873

PUBG, oyunlara dair sürekli yeni karakterler eklemeyi seven bir oyun ve böylece de sürekli ilerleme yaşanıyor. 6. Sezon ile birlikte oyuna dahil olması beklenen yeni harita Karakin’i tanıttı ve bu sayede insanlar için de yeni beklentiler oluşturuldu.

Söz konusu çalışmalara göre pek çok kişiye dair ön plana çıkarılan ve yenilikleri ile birlikte bizlere sunan oyun, kendi içinde de geniş bir dile sahip. Yıkılabilir ortamlar ve yeni bir mekanikle gelecek çöl haritası Vikendi’nin yerini alacak.

Bu sayede kolaylıkla oynayabileceğimiz ve kesinlikle sevebileceğimiz bir çalışma türü ile karşılaşmış olacağız. Herkes için dengeli ve yoğun çözümler üreten site, bu konuda da gayet etkili bir çalışma yaratıyor diyebiliriz. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un beşinci haritası yakında geliyor. Yapılan her yeni çalışma içerisinde de kişisel seçimlerin ve beklentilerin önemi çok büyük görünüyor.

Geliştirici işleri büyütüyor!

Geliştirici PUBG Corp, sosyal medyada başlattığı tanıtımların ardından ‘Karakin’ adlı yeni haritayı kısa bir videoyla tanıttı. Bu sayede insanlar kendine has bir çalışmanın da çözümlerine ulaşıyor diyebiliriz. Geç kalmayın ve sizin için değişen ve yenilenen çözümleri de kendi içinde büyütmeye devam edin. Stüdyo, henüz yeni haritanın oyuna nasıl dahil olacağına dair ayrıntı vermedi ancak Karakin, 6. sezon boyunca Vikendi’nin yerini alacak gibi görünüyor. Bakalım neler görünecek ve oyuna dair nasıl bir beklenti karşımıza çıkarılacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz