Bu Hafta Sonu Ücretsiz Olan Oyunlar!

0
890

Oyun dünyasının olmazsa olmazı ücretsiz oyunlar, Steam üzerinde her zaman sunulan oyunlar oluşturuyor. FPS türünde popüler örnekler her zaman olduğu için, Arma 3 isimli oyunlar bu hafta sonu ücretsiz oluyor.

Oyunlara dair çeşitli kampanyalar var. Yeni bir kampanya düzenleyen Steam, bu durumları kendine has olarak değiştiriyor ve ön plana çıkarıyor. FPS türünün en popüler örneklerinden Arma 3’ü ücretsiz olarak sunuyor ve bu sayede çok daha etkili bir çalışmaya dahil oluyorsunuz. 4 gün boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında oyunseverler, Arma 3’e sahip olmak istediklerinde de oyunu yüzde 70 indirimle satın alabiliyorlar. Bu konuda yapacağınız seçimleri iyi incelemeniz gerekiyor.

Hediyeler her hafta sonu sunuluyor!

Güncel oyun dünyası herkes için etkili. Bu yüzden de tercihler herkesi etkiliyor ve tetikliyor. Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Yapılan her çalışma, güncel olarak organize edilen seçimleri ve fırsatları ortaya çıkardı. Şirketin yeni kampanyası, FPS oyunları denildiğinde akıllara gelen ilk oyunlardan bir tanesi olan Arma 3’ü içeriyor.

İsterseniz bu oyunları indirebilir ve kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Detaylı bir çalışma ve güçlü bir yenilik içerisinde bulunan Steam, kendine has bir yapıda çalışmalarını sürdürüyor. Arma 3’ü hem kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor hem de beğenen oyunseverlerin oyuna sahip olabilmeleri için büyük oranlarda indirim uyguluyor. Detayların tamamını tek bir tıklama içerisinde bulabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz