GTA 6 İçin Fiyat ve Çıkış Tarihi Netleşti!

0
803

Bir site GTA 6 ile ilgili ürün fiyatını ve çıkış tarihini ortaya çıkarıyor. Avusturya merkezli bir internet sitesi, GTA 6’yı resmen listeledi. Bu listeleme içerisinde insanların düşünceleri ve ihtiyaçları var. Daha çok oyun severlerin ön plana çıkardığı bu liste içerisinde, kişilerin kullandığı teknikler ve oyunlara dair bilgiler var. Listelemenin neye dayanarak yapıldığı bilinmiyor ancak internet sitesinin geçmişi ve ortaya atılan iddialar düşünüldüğünde, oyunla tanışmamız uzun sürmeyecekmiş gibi görünüyor. Çünkü daha önceki tahminlerde genellikle başarılı olan bu sistem, yakın zamanda yeniden gündeme geldi.

Özellikle kullanılan teknikler ve kurgu hikayesine bakarsak, oyuna dair de gelişmelerin yaşandığından bahsedebiliriz. Yılan hikayesine dönen Grand Theft Auto 6 (GTA) konusu, insanların isteklerini ön plana çıkaracak kadar geniş ve etkili bir yapı sunuyor bizlere. Oyunseverlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan bu hikaye, gerçekte ne kadar etkili olacak tam bilemiyoruz.

Gelişmeler GTA 6 ile ilgili beklentileri de getiriyor!

Milyonlarca oyunsever, Rockstar Games’in geçtiğimiz yıl bir açıklama yapacağını ve Grand Theft Auto 6’yı duyuracağını bekliyordu ama bir türlü bu plan gerçekleşmedi. Çünkü GTA 5 piyasaya sürüleli 6 yıl olmuştu ve Rockstar Games, popüler oyunlarını genelde 5 ila 6 yıl arasında değişen periyotlarda yeniliyordu. Bakalım bu süreçler nasıl karşımıza çıkacak ve ne şekilde ön planda yer alacak merakla görüyoruz.

Ancak bu durum ne yazık ki gerçek olmadı. Herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil üzerinde yer alan hikayeler, kişisel olarak da ön plana çıkmayı başardı. Peki ama durum nasıl ilerleyecek? Merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz