Coronavirüsü Nedeniyle, ASUS ROG Phone 2 Stok Sorunu Yaşıyor!

0
908
ASUS ROG Phone 2
ASUS ROG Phone 2

Çin’deki Coronavirus salgını giderek tüm sektörler de stok sorunları çıkarmaya başladı. Çin’in akıllı telefonlar dünyasının en büyük üretim ve montaj merkezlerinden biri olduğu göz önüne alındığında, viral salgının çözülememesi tüm sektörlere olduğu gibi teknoloji sektörünü de etkilemeye başlayacak. Şimdi ASUS, hayranlarına ve abonelerine, Asya’daki virüs salgını nedeniyle tedarik zincirinde bozulmalar yaşadığını, bu yüzden de ASUS ROG Phone 2 akıllı telefonun bir süre stokların da bulunmayacağını bildiren bir e-posta ile açıklama yaptı.

ASUS yöneticilerinden gelen e-postanın tam metni ise şu şekilde; “Sevgili Hayranlar, ROG Phone 2’ye bir an önce kavuşmak için heyecanlandığınızı biliyoruz. Asya’da hüküm süren durum nedeniyle ROG Phone 2 geçici bir sıkıntıyla karşı karşıya kaldı. En sevdiğiniz akıllı telefonunun yakında stoklarımızda olması için çok çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sizi güncel tutacağız.

Virus salgın halinde Çin’de artmaya devam ederken, ülke giderek daha fazla kilitlenmeye başladı. Elektronik devi Samsung da Coronavirus salgını nedeniyle sorunlar yaşamaya başladı. Virüs nedeniyle tedarik sorunu yaşayan ilk marka ASUS ROG Phone 2 oldu ve mevcut koşullara göre, durumun iyileşmesi biraz zaman alacak gibi görünüyor.

Asus ROG Phone 2 özellikler

Performans
Sekiz çekirdek (2.96 GHz, tek çekirdek + 2.42 GHz, üç çekirdek + 1.8 GHz, Dört Çekirdek)
Snapdragon 855 Plus
8 GB RAM
Ekran
6.59 inç (16.74 cm)
1080×2340 px, 391 PPİ
AMOLED
Kamera
48 MP + 13 MP çift birincil kameralar
LED flaş
24 MP ön kamera
Pil
6000 mAh
Hızlı Şarj
USB tip-C bağlantı noktası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz