Nokia 10 Çıkış Tarihi ve Haberleri!

0
937
Nokia 9 PureView
Nokia 9 PureView

Nokia genellikle orta sınıf telefonlar üreten bir marka olarak biliyor, ancak bazen amiral gemisi olabilecek özelliklerde telefonlarda üretiyor. Şirketin yeni amiral gemisinin Nokia 10 olmasını bekleniyor.  Nokia’nın kafa karıştırıcı model numaraları vermesinden dolayı, yeni üst düzey telefonunun ne olacağını tam olarak kimse kestiremiyor.

Yeni model Nokia 10 veya başka bir model ismi ile de çıkabilecek telefon hakkında sızıntı haberleri yer alıyor, ancak bu haberler de çok kısıtlı seviyede. Telefon Nokia 10 olarak piyasaya sürülebilir, ancak MWC 2019‘da piyasaya sürülen Nokia 9 PureView‘in  geliştirilmiş bir versiyonu olan Nokia 9.2’nin de tanıtılacağı söyleniyor. Bu makalede her iki modelinde söylentilerini de birleştirdik, ancak Nokia 9.2 ve Nokia 10’un ayrı ayrı iki farklı telefon olarak çıkma ihtimali de bulunuyor.

Nokia 10 Çıkış Tarihi

Nokia 10, MWC 2020’de tanıtılması durumunda, kısa bir süre içerisinde çıkacağı netlik kazanır. Etkinlikte tanıtılması beklenen diğer Nokia telefon modellerinin çıkış tarihi 4 Mart olarak açıklandı, Nokia 10 da tanıtılır ise muhtemelen tüm modeller ile aynı tarihte piyasaya sunulacaktır.

Başka bir söylentiye göre ise, şirket Nokia 9.2’nin özelliklerini biraz daha geliştirmek için telefonun çıkış tarihini 2020’nin sonuna erteleyeceği yönünde.

Nokia 10 Fiyat

Telefonun çıkış fiyatı olarak, Nokia 9 PureView 699 $ / 980 $ fiyat ile piyasaya çıkmıştı yeni bir modelinde çıkış fiyatının aşağı yukarı bu rakamlarda olması beklenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz