DICE Oyun Ödüllerinde Gelişme Var!

0
808

2020 yılının en prestijli oyun ödüllerinden olan DICE oyun ödüllerinde yeni gelişmeler var. Bu yıl 23.’sü düzenlenecek DICE Ödülleri’nin 24 farklı dalda yarışacak adayları belli oldu. Hem oyunların kalitesini, hem de oynama stratejilerini kendi içinde ön plana çıkaran bu ödül töreni, kişisel beklentileri ve yenilikleri de kendine has olarak kullandırmaya tüm hızı ile devam ediyor.

Academy of Interactive Arts & Sciences tarafından sunulacak ödül töreninde Hideo Kojima’nın Death Stranding’i ve Remedy Entertainment’in Control’ü, birçok dalda yarışmak üzere boy gösterecek. Bu konuda hem geniş çaplı oyunlar var hem de kendini kanıtlamış ve uzun süredir oynanan oyunlar var.

Aslında biraz da yarışma mantığından ziyade online olarak çözümleri ön plana çıkarması gibi bir durum söz konusu diyebiliriz bu oyunlar için. Untitled Goose Games’teki sinir bozucu kazımız da kendine birçok dalda adaylık kapmış durumda.

Hem daha etkili hem de daha keyifli oyun dünyasında yer almak için bu ödüller kesinlikle önemli bir gelişim sağlıyor bizlere. 2019 yılında yayınlanan toplamda 65 oyun, bu yılki DICE Ödülleri’nde belli kategorilerde aday olmaya layık görüldü. Söz konusu ödüller ve törenler ile ilgili her aşamayı ve yeniliği sizler de kullanabilir ve kendiniz için değişimi de bu aşamalarda yaratabilirsiniz.

Ödül töreni, 13 Şubat 2020’de Las Vegas’taki Aria Resort’ta düzenlenecek. Bu konuda sizler de online olarak takip edebilirsiniz. Sitemizde bu konuya dair detaylı duyurular yapacağız. Ödül töreniyle birlikte DICE Summit konferansı da gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz