Doom Mobil İçin 60 FPS Geliyor!

0
911

Oyun severler için pek çok oyun kendini yenilemeye devam ediyor. Bunlardan biri de Doom oyunu oluyor karşımıza çıkıyor. Peki ama neden? Gelin isterseniz tüm detayları ön plana çıkaralım ve hepsini kendi içinde incelemeye başlayalım.

Hem kullanım konusunda hem de oynama konusunda büyük zevklere sahip olan ve aynı şekilde karşımıza çıkan FPS ve korku oyunu deyince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Doom bu süreçleri en iyi şekilde yürütüyor. Mobil platformlara da yolunu bulmuş olan Doom, gerçekten hızlı bir yükseliş ile pek çok kişiye erişmiş ve bu erişimlerle birlikte de online çözümleri ortaya çıkarmayı başarmıştı diyebiliriz.

Geliştirici firma, orijinal ilk oyununu mobil sürümlerini de güncellemelerle geliştirmeye devam ediyor ve süreçleri de kendine has olarak ortaya çıkarıyor. Oyun dünyasının popüler oyun stüdyolarından Bethesda, yaptığı duyuruda Doom ve Doom II için yeni güncellemeler yayınladığını duyuruyor ve kişisel olarak çözümlerin tamamını tek bir tıklama ile karşımıza çıkarıyor. Yeni güncellemelerle birlikte iOS için eklenti desteği sunuldu ve sürekli yeni bir ayrıntı karşımıza çıkıyor.

Bu sayede ilerlemeler de gayet mümkün olacak ve kişiler de kendine bu süreçleri getirmiş olacak. Bu, Doom oyuncularının bundan sonra 35 fps yerine 60 fps ile oynayabilecekleri anlamına geliyor. Yenilikleri ve fırsatları aktif olarak kullanabilmek ve inceleyebilmek için zaman kaybetmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz