God of War 2 Ps5 İle Geliyor!

0
872

Belki de en çok sevilen ve insanların merakla beklediği oyunlardan biri olan God Of War 2 oyunu, yine karşımıza geliyor ve bu kez de PS5 ile birlikte çıkıyor. Bu durum herkes için oldukça farklı bir çalışma yaratıyor.

İnsanlar için değişimlerin ve farklılıkların organize etmek için önemli bir yolu var. Oyun oynamak. Bu konuda PS5 yeni deneyimler oluşturuyor. Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in çıkışına hâlâ aylar var. Bu konuda yapılacak olan her bir seçimi kendi içinde oluşturabilirsiniz. Oyun meraklıları ve konsol hayranları, PS5 hakkında ilk defa ayrıntılı bilgilerin verileceği, 5 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinliği sabırsızlıkla bekliyor.

Konsol hakkında resmi bilgiye ulaşmak oldukça güç, bunun yanında konsolla birlikte ya da konsol için çıkması beklenen bazı oyunlar mevcut. 5 Şubat’ta olabileceklere dair yayılan söylentilerden biri, etkinlikte God of War oyununun geliştiricisi Santa Monica Studio’nun da bulunacak olması. Bu ihtimale dair haberler God of War 2’nin PS5’le birlikte çıkarılacağı iddialarını fazlasıyla güçlendiriyor. Merakla bu sürecin nasıl başlayacağını ve ne şekilde ilerleyeceğini görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Gayet etkili bir oyun!

Gayet merak yaratacak olan bu oyun, kişisel olarak da beklentileri ön plana çıkarıyor. Daha önceki söylentiler Santa Monica Studio’nun yeni oyunu Legendz’ı duyuracağı yönündeydi. Şu an hala oyun hakkında tek bildiğimiz şey oyunun ismi. Oyunun hikayesi, oynayışı ya da teması adına hiçbir bilgi verilmiş değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz