Fallout 76 Oyununda Yeni Güncellemeler Yapılıyor!

0
847

Bethesda tarafından yapılan ve önümüzdeki yıla ertelenen oyun güncellemesi ile ilgili olarak ilk resim NPC leri tanıttı. NPC ile ilgili zaman içinde daha çok seçeneğin oyuna ekleneceğini de bildirdi aynı zamanda!

Fallout 76 isimli oyun, önümüzdeki yıl NPC ile birlikte gündeme gelecek ve böylece oyuncular tarafından kontrol edilemeyen karakterler oluşacak. Bu sayede daha fazla silah, düşman ve bölge eklenerek oyuna dair büyük bir güncelleme getirilmiş olacak. Oyuncuların kontrol edemeyecekleri şeyler diyalog konusunda da karşımıza çıkıyor.

Oyunla ilgili yapılan çalışmalarda, daha önceden de Bethesda, Fallout 76’ya gelecek güncellemelerin ekran görüntülerini paylaşarak, Wastelanders güncellemesini oyunculara tanıtmıştı. Ekran görüntülerinin bir kısmında NPC’ler de yer alıyordu ve yayıncı, artık oyuna eklenecek iki karakter hakkında daha fazla bilgi sundu. Bu konuda da yapılan çalışmalar gerçekten hızlı ilerlediği için insanların ilgisine cevaplar veriyor diyebiliriz.

Yeni güncellemeler pek çok detayı içeriyor!

Hikayenin içerdiği pek çok seçimi ve beklentiyi kendi içinde bir hizmet yaratıyor. Bu yüzden farklı ve ayrıcaklıklı bir seçim bizleri bekliyor. Herkes için kolay ve hızlı bir kullanım yaratacak olan bu yeni güncellemeler bakalım karşımızda nasıl bir tarz ve beklenti yaratacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz