Twitch Prime Apex Legends Kostümü Veriyor!

0
858

Twitch kullanıcılarının ilgisini çeken pek çok şey var. Mesela oyunlar ve bunlara dair sunulan kostümler. Yer yer fuarlarda kostümlü sunumlar ve eğlenceler oluşturuluyor. O yüzden güzel şeyler olmaya devam ediyor.

Son yaşanan gelişmelere bakarsak insanların ihtiyaçları daha çok keyifli bir oyun sürecine dayanıyor. Hele ki Twitch yayıncıları bu konuda gerçekten etkili bir çalışma yürütüyor. Apex Legends’ın arkasındaki firmalar olan EA ve Respawn Entertainment ile bir iş birliği içerisinde olan Twitch bu tarz bir ortaklık yapıyor ve girişimlerini artırarak yeni kostümler sunuyor.

Duyurular devam ediyor!

Bu ortaklık kapsamında Twitch Prime kullanıcılarına farklı türde Apex Legends ögeleri dağıtıyor. Haliyle de kişiler gerçekten severek bu kostümleri denemeye başlıyor ve ilerlemeler de bu tarzda bir çalışma oluşturuluyor. Bu ögeler, bazen oyun içi silah kozmetiği bazense karakter kostümleri olabiliyor. Bu yüzden de gelişmeler sürekli değişiyor.

Geçtiğimiz aralık ayında Crypto karakterine ait ‘Cyber Attack’ kostümünü ücretsiz bir şekilde elde eden Twitch Prime kullanıcıları farklı duyurular yapmıştı. 16 Ocak’ta gelecek olan ikinci oyun içi eşyayı merakla bekliyorlardı. Henüz hangi kostümün geleceği resmen açıklanmasa da bir Twitter kullanıcısı, 16 Ocak’ta kullanıcılara sunulacak olan yeni kozmetik eşyayı ortaya çıkardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz