Karanlık Mod Ana Uygulamadan Önce Facebook Lite’a Geliyor!

0
959
Facebook Lite Karanlık Mod
Facebook Lite Karanlık Mod

Facebook Lite uygulaması, tam özellikli uygulamada bulunan belirli bazı özellikleri sunuyor, Facebook Lite’ın bu günlerde karanlık tema güncellemesi alması bekleniyor. Karanlık mod özelliği henüz ana uygulamaya gelmedi, bir çok ana uygulama kullanıcısı özeliği beklerken, lite sürümünün öncelikle güncellemeyi alacağı öğrenildi.

Çoğunlukla kötü ağ bağlantısı bulunan bölgelerde Facebook Lite kullanıyorsanız, uygulamaya yeni bir Karanlık Mod seçeneğinin eklendiğini öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Yeni Karanlık Mod geçişi Ayarlar menüsünde kolaylıkla erişilebiliyor. Geçiş kısmını sağa geçirerek karanlık temayı etkinleştirmeniz yeterli sonrasında Facebook Lite uygulamanız karanlık moda geçmiş olacak. Tema rengi siyahtan daha çok koyu griye benziyor, beyaz renge göre gözü yormayacağı kesin.

Facebook Lite‘ın karanlık tema uygulaması, uygulamanın sadece bazı bölümlerini karartmıyor, etkinleştirildikten sonra uygulamanın tüm sekmeleri ve menüleri koyu gri renge dönüşüyor. Facebook Lite geçen aydan itibaren yeni karanlık modu beta sürümüyle test ediyordu, ancak şimdi kullanıma sunulmuş gibi görünüyor.

Facebook Lite Karanlık Tema
Facebook Lite Karanlık Tema

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz