Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

0
927
Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Samsung’un, 2019 Ocak ayında piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy M20 akıllı telefonunun yeni modelini piyasaya sürmek için çalışmalar yaptığı bildirildi. Geekbench test sitesinde Samsung Galaxy M21’in birkaç kilit özelliği ortaya çıktı. Geekbench listesine göre, Samsung Galaxy M21 Exynos 9611 yonga setine sahip olacak. 

Samsung Galaxy M21 Geekbench Skoru

Alınan bilgiye göre Samsung Galaxy M21’in test skorları şu şekilde; Tek çekirdekli testte 348 puan çok çekirdekli testte ise 1.265 puan aldı. Ayrıca, Geekbench listesi, Samsung Galaxy M21 cep telefonunun 1.74GHz sekiz çekirdekli Exynos 9611 SoC işlemci ile geleceğini onaylıyor. Rapora göre, İşlemciye 4GB RAM eşlik edecek, muhtemelen cihaz daha fazla RAM varyasyonlarıyla piyasaya çıkacak. Yazılım cephesine ise, Samsung Galaxy M21 Android 10 ve Samsung’un One UI 2.0 işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Bunların haricinde, Geekbench listesinde cihaz hakkında daha fazla detay yer almıyor. Ancak daha önce piyasaya çıkan sızıntı haberlerine göre, Samsung Galaxy M21, 24 megapiksel birincil lens ve 5 megapiksel derinliğe sahip çift arka kamera ünitesine sahip olacak. Cihazın lansman tarihi ve tasarımı gibi detaylar henüz belli değil. Daha fazla detay elimize ulaştıkça siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Samsung Galaxy M21  Geekbench  Skoru
Samsung Galaxy M21 Geekbench Skoru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz