Motorola Razr Çıkış Tarihi Ertelendi

0
848

Motorola Razr katlanabilir akıllı telefonun lansmanı tedarik sorunları nedeniyle Ocak ayından daha ileri bir tarihe ötelendi. 26 Aralık tarihinde ön siparişleri açılması beklenen Motorola Razr’ın ön siparişi ileri bir tarihe ötelendi.

Motorola’nın diğer şirketi olan Lenovo’nın yaptığı açıklamaya göre, ön sipariş ve lansmanı “tüketici talebini daha iyi karşılamak” için ertelediklerini. “Talebin yüksek olduğunu hızlı bir şekilde tedarik tahminlerini aştığını.” belirtmişler.

Motorola, belirli bir lansman tarihi sunmadı, neden olarak ”daha fazla tüketicinin lansman sırasında Motorola Razr’ye erişmesini sağlamak için uygun miktarı ve takvimi belirlemek için çalışıyoruz.” Bunu gerçekten arz talebi karşılamak için yapıp yamadıkları belli değil.

Motorola ertelemenin nedenin tasarım olmadığını belirtti. Samsung Galaxy Fold’un Mart 2019 lansmanı sonrası, ortaya çıkan kusurlar ve ekran arızaları nedeniyle ertelemeler ile ancak yarım yıl sonra piyasaya sürülmüştü. Samsung ekranın etrafına koruyucu bir katman ve geliştirilmiş bir menteşe ile sorunların önüne geçmişti. Umarız benzer sorunları Motorola’da yaşamıyordur, bu gecikmenin nedeni yaptıkları açıklamadaki gibidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz