Puma Sport Connected Smartwatch Satışa Sunuluyor!

0
973
Puma Sport Connected smartwatch
Puma Sport Connected smartwatch

Puma, Sport Connected adında ilk akıllı saatini Hindistan’da piyasaya sürdü. Yeni akıllı saat Puma’nın resmi web sitesinden satın alınabilir durumda. Puma Sport Connected Hindistan satış fiyatı 19,995 Rs yaklaşık 1700 TL olarak belirlendi. Akıllı saat tüm verileri izlemek için Google Fit desteğiyle birlikte standart bir dizi etkinlik izleme özelliğine sahip. Akıllı saat, beyaz, siyah ve neon renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Puma Sport Connected Smartwatch Özellikleri

Puma akıllı saat, vücut geliştirme antrenmanları, pilates, kürek çekme gibi günlük etkinliklerini izlemeye ve kaydetmeye yardımcı olan Google Fit desteği ile birlikte geliyor. Saat, egzersiz modun da iken kalp atış hızını sürekli olarak izleyebiliyor, ayrıca kalp atış hızı haritasını da çıkarabiliyor. Arayüz açısından, Puma akıllı saat çeşitli saat ara yüzlerine sahip, ayrıca sosyal medya hesaplarından resimleri doğrudan kendi belleğine kayıt edebiliyor.

Fitness odaklı akıllı saatin diğer özellikleri arasında, konum bilgisi veren GPS izleme özelliği bulunuyor. Akıllı saat, Google Asistan ile eller serbest modunu destekliyor. Saat ayrıca, kullanıcıların doğrudan uygulama üzerinden müzik akışını idare edebileceği Spotify uygulamasını da destekliyor. Puma Sport Connected, Google Pay üzerinden NFC ödeme özelliği ile birlikte geliyor.

Puma, akıllı saatin su geçirmezlik değerini belirtmezken, sadece yüzmeye dayanıklı olduğu belirtiyor. Ayrıca, saat akıllı telefon bildirimlerini sunuyor. Akıllı saatin, batarya ve şarj hızı gibi bilgileri belirtilmemiş, sadece hızlı şarj desteği olduğu bilgisi paylaşılmış.

Puma Sport Connected smartwatch renkler
Puma Sport Connected Smartwatch Renkler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz