Samsung Galaxy Buds+ Büyük Batarya İle Geliyor!

0
889

Samsung gelecek ay için planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Buds Plus olarak adlandırılan yeni kablosuz kulaklığını piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni bir habere göre, Samsung’un bir sonraki kablosuz kulaklıkları daha iyi pil ömrü ve çağrı kalitesi ile gelecek, ancak aktif gürültü önleme özelliği olmayacağı yönünde.

En büyük gelişmenin pil ömrü olduğu söyleniyor. Galaxy Buds+’ ın pil kapasitesini 58mah’den 85mah’a çıkaracağı ve müzik çalma süresini 12 saate çıkaracağı iddia ediliyor. Böyle bir pil performansı ile, Galaxy Buds + piyasadaki en uzun ömürlü kablosuz kulaklıklar olabilir.

Tasarımın mevcut modele çok benzer olduğu söyleniyor, ancak sesli aramalar sırasında ortam sesinden daha az etkilenmesi için iki mikrofonun eklenmesiyle çağrı kalitesini artırması bekleniyor.

Söylentilere göre, Galaxy Buds+ 20 Şubat’ta Galaxy S20 ile birlikte piyasaya sürüleceği ve bir sonraki amiral gemisi telefonlarına benzer bir zaman diliminde perakende satışa sunulacağı yönünde. Fiyatlandırma ile ilgili henüz bir bilgi yok, ancak Samsung’un fiyatlandırmayı bir önceki modelin çıkış fiyatı ile aynı tutması bekleniyor. Bu birçok teknoloji üreticisinin satışları artırmak için sıklıkla kullandığı bir strateji.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz