Xbox Series X Artık Pek Çok Oyunu Çalıştıracak!

0
760

Oyun dünyasının olmazsa olmazlarından olan Xbox, kendine has bir gelişim ve beklenti ile hizmet sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Microsoft, bu senenin sonunda yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X’i piyasaya sürmeyi planlıyor. Peki ama nasıl bir çalışma olacak dersiniz? Bu konuda ilerleyen her bir seçeneği tek bir tıklama ile inceleyebiliriz.

Seneye damgasını vurmayı planlayan PlayStation 5’in rakibi olarak piyasaya sürülecek olan Xbox Series X oyun konsolu ile ilgili bilgiler de internet ortamında dolaşmaya devam ediyor. Bu süreçler herkes için önemli bir ilerleme yaratıyor. Bu yüzden de kaliteyi ve beklentiyi kendi içinde değiştirebilir ve büyük bir profesyonellik ile organize edebiliriz. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldüğünde en az bir yıl boyunca exclusive oyun yayınlanmayacağı söylenen Xbox Series X’in oyunları konusunda bir bilgi daha ortaya çıktı. Kaliteyi ve beklentiyi de bu aşamalarda görebilir ve takip edebilirsiniz.

Gelişmeler devam ediyor!

Tek bir tıklama ile kendinize dair organize edilen her şeyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, içerisinde Windows Mode isimli bir mod barındıracak ve bu mod, Xbox Series X’in Windows 10 işletim sisteminin özel bir versiyonunu çalıştırabilmesine imkân sağlayacak. Geç kalmayın ve sizler de bu çalışmaları tek bir tıklama ile kullanın. Xbox Series X, bu mod sayesinde Windows 10 işletim sistemi için piyasaya sürülen oyunları da çalıştırabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz