Vivo ve Intel’de MWC 2020’ye Katılmayacağını Bildirdi!

0
969
intel MWC
intel MWC

Daha önceki haberlerimizde, SonyLG, NvidiaAmazon ve Ericsson‘un  coronavirüs endişeleri nedeniyle, Barcelona’da yapılacak olan MWC 2020’ye katılımlarını iptal ettiklerini yazmıştık. Şimdi ise, Vivo ve Intel, koronavirüsü endişeleri nedeniyle MWC 2020’ye katılamayacaklarını açıkladıklar. Özellikle, ZTE etkinliğe katılmadığını açıklayan ilk büyük Çin markasıydı. Vivo’nun, BBK Electronics şemsiyesi altında bulunmasından dolayı , OPPO , Realme ve grup altındaki diğer markaların da etkinlikten çıkma ihtimalleri yüksek görünüyor.

Vivo katılım iptaliyle ile ilgili “ Yeni Coronavirus Pnömoni (NCP) salgını yakından izliyor ve planlanan faaliyetleri sürekli olarak değerlendiriyor. Çalışanlarımızın ve halkın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Mevcut duruma dayanarak, bu ayın sonlarında İspanya’nın Barselona kentinde yapılacak MWC 2020’deki ve diğer ilgili olaylardan çekilmeye karar verdik. ” açıklamasında bulundu.

Ayrıca, “ Yakında MWC’de sergilemeyi planladığımız APEX 2020 konsept telefonunu tanıtacağız. Zamanında daha fazla güncelleme paylaşacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, ortaklarımıza, medya dostlarımıza ve tüketicilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz ”dedi .

Diğer bir açıklamada Intel’den geldi, “Tüm çalışanlarımızın ve ortaklarımızın güvenliği ve refahı bizim önceliğimizdir ve bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nden çok dikkatli bir şekilde çekildik.”

OPPO, MWC 2020’ye katılacağını belirten bir açıklama yayınlamış olsa da, markanın planlarına devam edip etmeyeceğini beklemek zorundayız. OPPO, toplantıda Find X2 telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz