Xbox Live Gold Mart Ayı Oyunları Hangileri?

0
880
Xbox Live Gold

Oyun konsollarında fark yaratarak öne geçmek isteyen Microsoft, donanım alanında yapacağı iyileştirmelerden çok, yazılım ve servisleri konusunda adımlar atmaya başladı. Oyun konsolları için markanın bu alanda yaptığı en büyük yatırımlar ise Xbox Live Gold sistemine oluyor.

Kullanıcıların belli bir ücret karşılığında aylık olarak değişen ücretsiz oyunlar elde etmesini sağlayan sistem, Sony’nin PS serisi oyun konsollarına karşı önemli adımlardan biri olarak gösteriliyor. Söz konusu sistem sayesinde oyuncuların her ay yeni oyunları denemesi sağlanıyor. İşte Xbox Live Gold üyeleri için her ay merakla beklenen bu oyun listeleri için yeni açıklamalar var. İşte merakla beklenen Mart ayı oyunları.

Xbox Live Gold Mart Ayı Oyunları

Mart ayının başına kadar bir iki yapımda değişiklikler olması bekleniyor ancak şu an için paylaşılan listelerde ne yazık ki çok özel bir oyun yok. AAA olarak da bilinen ünlü oyun serilerinden bir yapım sunulmuyor. Bu ay sunulan oyunlar arasında AAA yapımlarının olmaması kullanıcıları üzecek olsa da yine eğlenceli oyunlar sunulacak. Hemen sunulacak olan oyunlara geçelim.

Xbox One Kullanıcıları İçin

  • Superhot (16 Mart tarihinden 15 Nisan Tarihine)
  • Trials of the Blood Dragon ( 1 Mart tarihinden 31 Mart tarihine kadar)
  • Quantum Conundrum ( 16 Mart tarihinden 31 Mart tarihine kadar)
  • Brave The Video Game ( 1 Mart tarihinden 15 Mart tarihine kadar)

Bu oyunlar One konsol kullanıcıları için. 360 serisi için sunulan oyunlar ise sınırlı.

Xbox Live Gold

Xbox 360 İçin Sunulan Oyunlar

  • Quantum Conundrum ( 16 Mart tarihinden 31 Mart tarihine kadar )
  • Brave The Video Game ( 1 Mart tarihinden 15 Mart tarihine kadar)

Xbox Live Gold üyeleri için açıklanan Mart oyunları bu şekilde. Bu ay içerisinde AAA yapımları sunulmamış olsa bile, önümüzdeki ay daha başarılı serilerin geleceğini düşünüyoruz. Listeler için yeni bir eklenti ya da değişiklik haberi gelecek olursa, haberimizi verilen bilgilere göre güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Twitter ile Tweet Sabitleme Kullanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz